Przewiń do treści

Nasze Radio

FB       GG Classic        Twiter       YouTube_clear                             discogs        Soundcloud       MixCloud2  

 

 

PREZENTERZY  RADIO-80

 

Betek

Vamos a la playa  😉  Czyli Betek zabierze Was w gorące imprezowe klimaty prosto z Majorki.  Jego domeną są wszelkiego rodzaju mixy i remixy, najchętniej z hiszpańskiej szkoły mixowania, tak więc na jego audycjach często pojawiają sie serie MAX Mix czy Italo Boot mix , nie zabraknie również ostatnio modnych klimatów Italo Disco New Generation. Gorące rytmy prosto spod palmy, duża dawka energii i humoru, czego więcej potrzeba aby rozkręcić gorącą imprezę na radiowej antenie ?  Mamy nadzieję że w najbliższym czasie stanie sam za konsoletą mixerską i wtedy poznamy moc która w nim drzemie.

 

web-off-air-the-don
The Don

Nasz angielskojęzyczny prezenter, który specjalizuje się w klimatach pop pochodzących z brytyjskiego rynku muzycznego. Próbuje również dotrzymać kroku innym i zaczyna drążyć klimaty Italo Disco oraz Eurodisco. Jeżeli usłyszycie jak podśpiewuje sobie na antenie nie bądźcie zdziwieni, że za chwilę będzie próbował mówić do was po polsku, co zazwyczaj przynosi tragikomiczny efekt. Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w komunikowaniu się w języku angielskim (zresztą nie tylko) oraz miłośników dobrego wyselekcjonowanego Popu, zapraszamy gorąco na jego audycje.

 

web-off-air-der-marco
Der Marco

Guten Tag! Hier zegt hij Radio-80.pl…! Nasz zamieszkujący w Niemczech prezenter Der Marco zabierze cię w muzyczną podróż po całej Europie lat osiemdziesiątych. Szukasz muzycznych ciekawostek oraz esencji muzyki 80’s? – Audycja Der Marco sprosta twoim wymaganiom. Jego audycje to przede wszystkim klimaty Italo Disco New Generation oraz Electro Pop, ale również absolutna klasyka dekady w gatunkach Pop, Italo Disco oraz Disco Fox. Zapraszamy na jego wtorkowe audycje.

    

web-off-air-kris     MixCloud2    FB  
Kris

Sprawca całego zamieszania związanego z radiem-80.pl. Dj i kolekcjoner zarówno płyt Cd jak i winylowych, ciężko określić jego preferowany gatunek muzyczny. W zależności od nastroju, czuje się zarówno dobrze w klimatach Italo, Euro disco jak i Pop & Rock. Nie są mu obce meandry muzyki klasycznej jak i współczesne trendy muzyczne. Na antenie radiowej można posłuchać jego „marudzenia” o winylach, przedstawi wam również nowości wydawnicze, jak i też od czasu do czasu zagra zmiksowanego seta. Jeżeli macie ochotę na sporą dawkę informacji o płytach winylowych, nowościach wydawniczych czy też zechcecie pobawić się w konkursach. Zapraszamy na jego audycje.

 

POZA ANTENĄ RADIOWĄ

Darek68

Radio-80 to nie tylko audycje naszych prezenterów, aby radio grało przez 24 godziny na dobę potrzeba też sporego nakładu pracy na tzw zapleczu, gdzie przygotowujemy materiał który trafia do tzw autopilota. Nieoceniona jest tutaj pomoc Darka, który poświęca wiele godzin pomagając przygotować materiał muzyczny, zajmując się grafiką do tagów, przygotowaniem banerów na naszych funpage FB, czy też obsługą radiowego serwera.  To między innymi dzięki niemu macie okazje słuchać codziennie płyt o g.17.  Darek zbiera materiał od naszych prezenterów oraz programuje serwer radiowy tak aby dana płyta została wyemitowana konkretnego dnia i o zaplanowanej godzinie.  Naprawdę czasochłonna praca, za którą dziękujemy z całego serca. 

2 thoughts on “Nasze Radio

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.