Przewiń do treści

Nasze Radio

FB       GG Classic        Twiter       YouTube_clear                             discogs        Soundcloud       MixCloud2  

 

 

PREZENTERZY  RADIO-80
     

Arkady

Nie od parady ……, bo i z niejednego pieca chleb jadł. Ma za sobą bagaż przyniesiony z innych stacji internetowych, można by powiedzieć że stary wyjadacz chociaż na atenie radio80 można go usłyszeć stosunkowo od niedawna. Świetnie czuje się w różnych gatunkach muzyki lat osiemdziesiątych, ale równie chętnie sięga do utworów z innych dekad. Potrafi świetnie przygotować playlistę tak że każdy słuchający znajdzie coś dla siebie. Arkadego możemy posłuchać w poniedziałkowe poranki ale również czasami uzupełnia nasz program w godzinach wieczornych. Zapraszamy na jego audycje.

 

Betek

Vamos a la playa  😉  Czyli Betek zabierze Was w gorące imprezowe klimaty prosto z Majorki.  Jego domeną są wszelkiego rodzaju mixy i remixy, najchętniej z hiszpańskiej szkoły mixowania, tak więc na jego audycjach często pojawiają sie serie MAX Mix czy Italo Boot mix , nie zabraknie również ostatnio modnych klimatów Italo Disco New Generation. Gorące rytmy prosto spod palmy, duża dawka energii i humoru, czego więcej potrzeba aby rozkręcić gorącą imprezę na radiowej antenie ?  Mamy nadzieję że w najbliższym czasie stanie sam za konsoletą mixerską i wtedy poznamy moc która w nim drzemie.

 

Dumi

Na chwilę obecną najmłodszy stażem i wiekiem prezenter na antenie radio80, co wcale nie przeszkadza aby przygotować dobrą klimatyczną auycję. Posłuchajcie audycji Dumiego bo warto sprawdzić jaki punkt widzenia na muzykę lat osiemdziesiątych ma inne pokolenie. Wybór utworów do audycji może zaskoczyć niejednego. Zapraszamy na jego audycje.

 

web-off-air-makaron

Makaron

Sławek, bo tak naprawdę ma na imię „nasz prezenter”, to najmłodszy stażem prezenter na naszej witrynie internetowego radio. Jednakże Sławek ma już za sobą doświadczenie prezentera radia internetowego.  Sławek doskonale radzi sobie w klimatach pop, eurodisco czy italo natomiast jego prawdziwą pasją jest muzyka Space którą z pewnością usłyszycie na jego audycjach. Sławka możecie posłuchać zazwyczaj w sobotnie wieczory. Zapraszamy na jego audycje.

 

web-off-air-gerber    MixCloud2
Gerber

Prezenter radiowy, który na razie nie wypracował sobie jeszcze swojego stałego czasu antenowego, albowiem wiąże się z jego godzinami pracy. Natomiast od czasu do czasu możecie usłyszeć Gerbera na naszej antenie radiowej, który pojawia się w ramówce czasami zupełnie znienacka. Na jego audycjach głównie gości muzyka taneczna z wysp, a przede wszystkim z wytwórni PWL, do której ma wyjątkowy sentyment. Usłyszycie również dużo tanecznego i melodyjnego popu jak i nie obce są mu klimaty Italo, Euro Disco. Zapraszamy na jego audycje.

web-off-air-marchewa     MixCloud2
Marchewa

Jest przykładem typowego warzywa szklarniowego, o które trzeba dbać, podlewać i pielęgnować. W zamian za odpowiednią pielęgnacje otrzymamy audycje z bardzo dobrze wyselekcjonowaną i wypielęgnowaną muzyką okraszoną do tego odpowiednim komentarzem. Na audycjach Mariusza każdy znajdzie coś dla siebie, i nikt nie zostanie pominięty nawet z najbardziej kontrowersyjnymi życzeniami muzycznymi. Marchewa to nie tylko samo zdrowie, ale i również doskonała zabawa. Zapraszamy na jego audycje.

web-off-air-the-don
The Don

Nasz angielskojęzyczny prezenter, który specjalizuje się w klimatach pop pochodzących z brytyjskiego rynku muzycznego. Próbuje również dotrzymać kroku innym i zaczyna drążyć klimaty Italo Disco oraz Eurodisco. Jeżeli usłyszycie jak podśpiewuje sobie na antenie nie bądźcie zdziwieni, że za chwilę będzie próbował mówić do was po polsku, co zazwyczaj przynosi tragikomiczny efekt. Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w komunikowaniu się w języku angielskim (zresztą nie tylko) oraz miłośników dobrego wyselekcjonowanego Popu, zapraszamy gorąco na jego audycje.

 

web-off-air-der-marco
Der Marco

Guten Tag! Hier zegt hij Radio-80.pl…! Nasz zamieszkujący w Niemczech prezenter Der Marco zabierze cię w muzyczną podróż po całej Europie lat osiemdziesiątych. Szukasz muzycznych ciekawostek oraz esencji muzyki 80’s? – Audycja Der Marco sprosta twoim wymaganiom. Jego audycje to przede wszystkim klimaty Italo Disco New Generation oraz Electro Pop, ale również absolutna klasyka dekady w gatunkach Pop, Italo Disco oraz Disco Fox. Zapraszamy na jego wtorkowe audycje.

web-off-air-wasia70     MixCloud2
Wasia70

Można powiedzieć, że najmłodszy stażem „mikrofon” w naszym radio, ale czy tak jest do końca? Darek ma za sobą wieloletnią drogę, jako prezenter dyskoteki i setki godzin spędzone za mikrofonem oraz konsoletą.  Na jego audycjach usłyszymy wszystkie gatunki muzyki tanecznej, która gościła na parkietach w latach 80tych, równie doskonale czuje się w 1 połowie dekady lat 90tych, co niekiedy zdarza mu się zaprezentować na antenie radiowej. Jest jednym z nielicznych w naszym gronie, któremu nie obca jest również nasza rodzima Polska muzyka rockowa. Jego tematyczne audycje to prawdziwe niespodzianki muzyczne. Nie będziecie się nudzić! Serdecznie zapraszamy na jego audycje.

web-off-air-torro     MixCloud2
Torro

…. z największym stażem internetowego mikrofonu. Po wielkim żarciu i przesycie latami osiemdziesiątymi obecnie na srogiej diecie lat 90tych. Jego Magazyn Muzyki Dance przeszedł już do historii internetowego streamingu i miał już tyle wydań, że nawet najstarsi jaskiniowcy nie pamiętają, a co dopiero on sam. W każdą sobotę możecie posłuchać kolejnych edycji Magazynu Muzyki Dance, usłyszycie wiele ciekawostek n/t prezentowanego materiału, który jest naprawdę starannie i nietuzinkowo dobrany. Ciekawy materiał, dobrze zaprezentowany opatrzony odpowiednim komentarzem. Tego trzeba koniecznie posłuchać. Serdecznie zapraszamy na jego audycje.

web-off-air-kris     MixCloud2    FB  
Kris

Sprawca całego zamieszania związanego z radiem-80.pl. Dj i kolekcjoner zarówno płyt Cd jak i winylowych, ciężko określić jego preferowany gatunek muzyczny. W zależności od nastroju, czuje się zarówno dobrze w klimatach Italo, Euro disco jak i Pop & Rock. Nie są mu obce meandry muzyki klasycznej jak i współczesne trendy muzyczne. Na antenie radiowej można posłuchać jego „marudzenia” o winylach, przedstawi wam również nowości wydawnicze, jak i też od czasu do czasu zagra zmiksowanego seta. Jeżeli macie ochotę na sporą dawkę informacji o płytach winylowych, nowościach wydawniczych czy też zechcecie pobawić się w konkursach. Zapraszamy na jego audycje.

 

POZA ANTENĄ RADIOWĄ

Darek68

Radio-80 to nie tylko audycje naszych prezenterów, aby radio grało przez 24 godziny na dobę potrzeba też sporego nakładu pracy na tzw zapleczu, gdzie przygotowujemy materiał który trafia do tzw autopilota. Nieoceniona jest tutaj pomoc Darka, który poświęca wiele godzin pomagając przygotować materiał muzyczny, zajmując się grafiką do tagów, przygotowaniem banerów na naszych funpage FB, czy też obsługą radiowego serwera.  To między innymi dzięki niemu macie okazje słuchać codziennie płyt o g.17.  Darek zbiera materiał od naszych prezenterów oraz programuje serwer radiowy tak aby dana płyta została wyemitowana konkretnego dnia i o zaplanowanej godzinie.  Naprawdę czasochłonna praca, za którą dziękujemy z całego serca. 

2 thoughts on “Nasze Radio

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.