Przewiń do treści

Instrukcja obsługi witryny

W treściwych zdaniach pragniemy przedstawić państwu funkcjonalności, dostępne w obrębie nowej witryny. Podstawowym elementem, umożliwiającym poruszanie się po stronie jest górna listwa menu – tzw. nawigacja.
Dostępne są następujące działy:

  • Czytelnia – tutaj odkładane są artykuły z wiedzą fachową, nowymi publikacjami lub informacją o koncertach. Jednym słowem wszystko, co warto szerzej opisywać i kolportować.
  • Nasze Radio – Tutaj znajdziecie odnośniki do wszystkich serwisów powiązanych z naszym projektem, jak również dowiecie się kto dla was gra, lub troszczy się na zapleczu o całość projektu.
  • Ramówka – układ programów naszego radia. Staramy się aby był w miarę aktualny, aczkolwiek mogą zdarzyć się obsunięcia w czasie, lub niedokładności.
  • Forum – miejsce dyskusji fachowych lub zgłaszania uwag oraz problemów z witryną, muzyką, radiem, itd.
  • Czat – forma wirtualnej kawiarenki, do której można wpaść, kogoś obgadać lub skomentować biężące zdarzenia w Radiu 80.
  • Co słychać – dziennik zdarzeń i aktywności użytkowników, korzystających z witryny Radia 80. Dla leniwych, którym nie chce się zwiedzać zakątków strony, taki dzienniczek będzie jak znalazł.

Witryna Radia 80 kryje więcej tajemnic, dlatego zachęcamy do odkrywania i dzielenia się swoimi odkryciami na forum.

Życzymy miłego i bezproblemowego korzystania!

6 thoughts on “Instrukcja obsługi witryny

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.